Розробники програми

НАТАЛЯ ШАХОВСЬКА, ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК ПРОФЕСОР КАФЕДРИ СИСТЕМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, КУРАТОР НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Штучний інтелект - це тренд, який за прогнозами світових аналітичних компаній до 2050 року стане звичним явищем у повсякденному житті. Тому дуже важливо оновити існуючу програму спеціалізації "Системи штучного інтелекту". Випускник повинен отримати грунтовні фундаментальні знання і вміти їх застосувати в практичних задачах,  наприклад, написати програму, що визначає емоційний стан людини за візнятим відео.

ІВАН ЗАГОРОДНИЙ, ENGINEERING AND TECHNOLOGY EXCELLENCE DIRECTOR, КУРАТОР НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Cлід зазначити, що спеціалізації «Комп’ютерних Наук» не оновлювались досить тривалий час, а ІТ ринок має такі потреби, що інколи замало просто оновити вже існуючу програму і необхідно створити нову, таку щоб задовольняла вимоги з працевлаштування ІТ спеціалістів у компаніях. Допомога навчальним закладам у розвитку процесів навчання використовуючи передовий досвід та виробничі практики – це мінімальний внесок, який може зробити ІТ фахівець у Львові та Україні, щоб допомогти студенту у побудові його кар’єрного шляху. 

ВІТАЛІЙ ЯКОВИНА, ДОКТОР ТЕХНІЧНИХ НАУК ПРОФЕСОР КАФЕДРИ СИСТЕМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Я бачу, що системи штучного інтелекту тісно пов’язані з розвитком ІТ галузі, тому особливу увагу слід приділяти розбудові освіти в даному напрямку. Програма є дуже цінним інструментом для навчання та підготовки студентів, вона надає потужний інструментарій для розвитку вмінь та знань, що дозволяють проектувати і розробляти нові технологічні рішення які принесуть свій внесок у розвиток індустрії та людства в цілому. За новітніми технологіями майбутнє! 

Беген Євген, SOFTWARE ENGINEERING TECHNICAL LEADER, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Попит на IT спеціалістів в Україні важко переоцінити як і межі розвитку галузі штучного інтелекту. Розвиток штучного інтелекту на сьогодні є одним з напрямків в які інвестують лідери технологічних компаній усього світу. Випускники кафедри AI ніколи не будуть мати проблем з працевлаштуванням.

Когуч Оксана, SOFTWARE ENGINEERING TECHNICAL LEADER, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Поєднання досвіду Львівської політехніки та ІТ  компаній дозволило створити програму Систем Штучного інтелекту, що на крок наблизило наші навчальні заклади у напрямку кооперації з виробництвом.  Вже за декілька років попит на фахівців у галузі АІ буде досить великим, що дозволить випускникам знайти цікаву роботу та використовувати навички, які отримані завдяки цій програмі.  Особливо цікавим є те, що завданням програми є розвинути технічні знання працюючи у командах над проектами, що в свою чергу допомагає отримати досвід роботи з різноманітними ІТ технологіями.  

ТАРАС КЛОБА, PRINCIPAL BIG DATA ENGINEER , РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Хочу відзначити високу актуальність та якість цієї навчальної програми. Вона є дійсно цінним ресурсом для студентів, які бажають поглибити свої знання у галузі штучного інтелекту та аналізу великих обсягів даних. Як розробнику навчальної програми, мені приємно зауважити про її повноту та структурованість, адже програма має чітку логічну послідовність тем, що допомагає студентам систематизувати отримані знання та отримати досвід через виконання проектів, що допомагають студентам застосовувати здобуті знання на практиці, що є дуже цінним для майбутнього професійного розвитку.

ДМИТРО ЗІКРАЧ, PRINCIPAL DATA SCIENTIST, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Навчальна програма "Системи штучного інтелекту" є актуальною, комплексною та добре структурованою. Вона допомагає студентам отримати необхідні знання та підготуватись до викликів у сфері штучного інтелекту. Я пишаюся тим, що маю можливість сприяти розвитку цієї програми та надавати студентам цінний освітній досвід. Додатково, навчальна програма спрямована на розвиток критичного мислення та аналітичних навичок студентів. Вона стимулює студентів до вивчення нових технологій та розв'язання складних проблем, що є ключовими компетенціями для успішної кар'єри в галузі штучного інтелекту.

ЮРІЙ ГУЦ, PRINCIPAL MACHINE LEARNING ENGINEER, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Штучний інтелект пережив дві “зими” у своїй історії, проте зараз знаходиться на етапі бурхливого розвитку. як наслідок, попит на АІ-спеціалістів у світі стрімко зростає, однак фахових спеціалістів на ринку дуже мало. Також  мотивацією створення програми було розробити свіжий навчальний план,що враховує останні досягнення науки, і поєднати традиційну університетську математичну базу з її реальним практичним застосуванням.

МАКСИМ НЕЧЕПУРЕНКО, PRINCIPAL DATA SCIENTIST, РОЗРОБНИК НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ"

Сучасна ІТ-індустрія в цілях аналізу зростаючого обсягу даних, що породжуються в усіх областях сучасного суспільства, піднімає проблематику Великих Даних (Big Data), а академічна спільнота формує зародження Науки про Дані (Data Science). Освітня програма нової кафедри передбачає підготовку в галузі сучасних методів отримання знань з даних, математичних методів моделювання і прогнозування, сучасних програмних систем і методів програмування для аналізу даних.