Blog

Ciklum долучився до підтримки програми “Системи штучного інтелекту”

ІТ-компанія Ciklum надасть комп’ютерне обладнання для технічного забезпечення інноваційної програми “Системи штучного інтелекту” в НУЛП. Оновлена технічна база на кафедрі дасть студентам можливість ефективно навчатися: збирати, аналізувати інформацію, розробляти алгоритми, конструювати роботів і навіть розробляти системи для безпілотних автомобілей.

“В рейтингу 100 кращих сервісних ІТ компаній світу – 13 IT-компаній з R&D офісами в Україні. Наші інженери працюють над складними технологічними рішеннями для клієнтів зі списку ТОП-500. Запорукою подальшого успіху є освіта, бо зараз вона дає хорошу базу, але є далекою від ідеалу.

Окрім того, зростання ринку викликає попит на 20 тисяч нових спеціалістів щороку, тоді як ВНЗ готують тільки 16 тисяч випускників цього напрямку. Ще більше ринку бракує досвідчених спеціалістів.

Саме тому свідомі IT-компанії інвестують в якісну освіту. Ciklum також долучається до таких ініціатив. Спільно з університети та галузевими асоціаціями ми можемо визначити, до чого, коли і як готувати майбутніх фахівців” – прокоментувала Маргарита Боднарчук, керівник львівського офісу компанії Ciklum.

Ciklum – глобальна IT-аутсорсингова компанія з данським корінням, заснована у 2002 році. Компанія працює у сферах софтверних розробок для продуктових ІТ-компаній, хмарних технологій, Data Science. Також Ciklum має власну R&D-лабораторію для розробки Internet of Things.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *