Blog

Al@NULP: День відкритих дверей

Бажаєш стати студентом одного з найперспективніших ІТ-напрямів України та світу? Хочеш побачити, які проекти Ти зможеш розробляти вже за рік, навчаючись на цій програмі? Приходь 10 березня об 11:00 в 217 ауд. головного корпусу університету «Львівська політехніка».

Виступатимуть розробники програми Наталія Шаховська (завідувач кафедри систем штучного інтелекту) та Іван Загородній (працівник ІТ-галузі).

Програма:

1) Особливості навчання та можливості,
2) Як стати студентом програми Системи штучного інтелекту, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році,
3) Враження від навчання та презентація проектів студентів програми (кожен зможе розпитати про деталі та особливості навчання),
4) Презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація проектів, які належать до сфери штучного інтелекту.

Штучний інтелект – один з найперспективніших напрямків комп’ютерних наук, який вивчає методи розв’язання задач, для яких не існує способів вирішення. Системи штучного інтелекту можуть оперувати даними та самонавчатися. Сфери застосування таких систем є необмеженими – від створення роботів, які самостійно приймають рішення, до машин з автопілотом чи онлайн-перекладачі в реальному часі.

Реєстрація на подію за посиланням.

Також натискайте “Відвідаю” на Facebook.

Не пропустіть унікальної можливості познайомитися ближче із навчальною програмою!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *