Blog

GlobalLogic долучився до підтримки програми “Системи штучного інтелекту”

ІТ-компанія GlobalLogic долучилась до ініціативи інвестування в якісну освіту та надала комп’ютерне обладнання для технічного забезпечення програми “Системи штучного інтелекту” в НУЛП.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг з розробки програмних продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проектувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Компанія спеціалізується на створенні програмних продуктів в таких областях, як автомобільна промисловість, медичні пристрої, мультимедіа та робототехніка. GlobalLogic співпрацює як зі стартапами, так і з лідерами галузі, відомими на ринку апаратного та програмного забезпечення.

GlobalLogic входить в п’ятірку найбільших IT-компаній країни. Компанія представлена ​​в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві та співпрацює з більш ніж 4000 спеціалістами. Більше 90% розробок GlobalLogic в Україні – це комплексні R&D-проекти.

GlobalLogic зазначає, що співпраця та допомога навчальним закладам у розвитку інноваційних програм, дозволяє покращити якість навчання та допомагає оновлювати навчальні програми так, щоб вони відповідали сучасним вимогам та потребам ІТ індустрії.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *