Blog

Як проходить вступна кампанія на програмі “Штучний інтелект”?

В даній статті представлено кількість заяв, яку подали абітурієнти на інноваційну програму “Штучний інтелект” протягом усієї вступної кампанії.

Вступна кампанія у ЗВО розпочалась 12 липня. Абітурієнти могли подавати заяви на навчання протягом двох тижнів, до 26 липня включно.

В перший день вступної кампанії подано 239 заяв на спеціальність 122 “Комп’ютерні науки”.

18 липня, посеред вступної кампанії, уже подано 1136 заяв, з яких 1024 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 255, це дає показник у 4.04 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 175.1, а у тринадцяти абітурієнтів середній конкурсний бал є рівним 200.

Загальні результати подачі заяв на програму “Штучний інтелект”: подано 2064 заяви, з яких 1767 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 255 це дає показник у 6.93 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 175.8.

Варто зазначити, що спеціальність “Комп’ютерні науки” входить у топ-10 усіх навчальних програм ЗВО України, куди подано найбільше заяв від абітурієнтів, займаючи 5-у позицію.

Загалом на усі навчальні програми Кластеру подано 7129 заяв. Тобто майже кожна сота заява від загальної кількості усіх поданих заяв у ЗВО України (близько 1% від усіх заяв) та кожна тринадцята заява, які подані у ЗВО Львівщини (7,4% від заяв) були подані на інноваційні програми Кластеру.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру (статтястаттястаття).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *