Blog

Як на IT Arena готують молоду генерацію інноваторів?

Вже вп’яте в останні дні вересня Львів перетворюється в епіцентр технологій, інновацій та бізнесу. Все завдяки IT Arena 2018 – одній з найбільших тех подій в Україні та Сх. Європі. Послухати про те, про що не говорять на інших подіях в Україні: новинки SexTech, VR ігри за мотивами Стівена Кінга, майбутнє 5G в Україні, міфи блокчейну приїхали понад 3300 людей. На цьогорічній IT Arena можна було познайомитись з експертами таких компаній, як Facebook, Tesla, Google, eBay, Samsung, Gitlab, Taxify, SAP та ін, поспілкуватися з професіоналами та однодумцями, завести нові, корисні знайомства, побачити інноваційні розробки від українських стартапів та продуктивно і весело провести час.

Окрім того в рамках конференції IT Arena, Lviv IT Cluster, що займається модернізацією навчальних програм для львівських університетів, організував інавгурацію усіх першокурсників, що вступили на нові програми. Більше семисот студентів з НУЛПЛНУ ім. Івана Франка та ЛДУБЖД почали вивчати інтернет речей, робототехніку, штучний інтелект, кібербезпеку та інші технологічні напрямки. Тож для них IT Arena організувала своєрідну посвяту та нагородження найкращих студентів-учасників навчальних програм від Lviv IT Cluster.

Спікери конференції: Iсмет Язиджи – Головний виконавчий директор Lifecell, Марина Чернявська – Software Інженер у OLX Group та Олесь Годич – Директор з інформаційних технологій компанії Fielden Management Services (Мельбурн, Австралія) провели для студентів мотивуючі доповіді. Також найкращих студентів, які мали найвищі бали ЗНО при вступі lifecell нагородив подарунками. Вітаємо – Козак Марту з Факультету прикладної математики та інформатики, Стахиряка Віталія з Програми “Штучний Інтелект” у НУЛП/Artificial Intelligence, Кузика Олега  та Величко Дарія з Програми “Інтернет речей” у НУЛП/Internet of Things.

Цьогоріч організаторами конференції IT Arena є Lviv IT ClusterELEKSIntelliasStartup Depot та LITS.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *