Blog

EduFund – Cтань Доброчинцем Освітніх Програм за $1 на місяць

Підтримати вищу технічну освіту у Львові тепер зможе кожен завдяки новому проекту EduFund. Простий функціонал підписки дає можливість донейтити персональні місячні внески у зручному обсязі  $1, $10, $20, $50 або $100. Ці гроші спрямовуються на підтримку освітніх програм Львівського ІТ Кластеру у трьох університетах міста. Компанії також можуть долучитись до розвитку освітніх ініціатив за підпискою на один з трьох пакетів  Silver, Gold і Platinum.

Сума, що дорівнює вартості однієї кави, місячної підписки на Netflix або абонементу в спортзал, може допомогти розвитку вищої освіти Львова. Це перша ініціатива спрямована на залучення індивідуальних донорів в межах освітнього проекту Львівського ІТ Кластеру – IT Expert. Вона дає можливість будь-якому мешканцю міста проявити персональну соціальну відповідальність.

Освітній напрямок Кластеру займається реформацією та створенням нових інноваційних навчальних програм, облаштуванням сучасних лабораторій та просторів, а також підтримкою учнів та студентів, які хочуть в майбутньому стати спеціалістами ІТ-сфери.

EduFund – це освітній фонд для підтримки навчальних програм. Основна ціль проекту – допомогти університетам покращити свою технічну базу для навчання практичних навичок студентів навчальних програм Кластеру в рамках проекту ІТ Expert. Головна ідея полягає в тому, що кожен охочий зможе стати інвестором і зробити вклад для вдосконалення вищої освіти.

Сьогодні Львівський ІТ Кластер співпрацює з трьома університетами: ЛНУ імені І. Франка, НУ “Львівська Політехніка” та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності. Кожен доброчинець освітнього фонду може інвестувати у розвиток освіти, а деякі їх категорії можуть ще й самостійно обрати одну або кілька освітніх програм. Інвестори можуть обрати одну з 17 інноваційних бакалаврських програм, які успішно функціонують у цих університетах.

Детальніше про підписки

На сайті проекту можна буде знайти такі варіанти оформлення підписки як “Студент”, “Декан”, “Проректор”, “Ректор” та “Міністр освіти”. Кожна з опцій передбачає визначену суму, яку можна інвестувати у фонд. Кожен доброчинець, який оформить підписку на кілька місяців, на пів року та більше, зможе не лише стати інвестором, але й отримати приємні бонуси від Львівського ІТ Кластеру. Імена та фото доброчинців будуть розміщені на сайті фонду.

Для компаній-учасниць Львівського ІТ Кластеру були розроблені особливі умови, щоб інвестувати кошти у фонд.

Розподіл донейтів

Як вже  зазначалось,  деякі категорії підписок зможуть самостійно обирати, які навчальні програми вони підтримуватимуть. Така можливість є в категоріях “Ректор” та “Міністр освіти”. Решта донейтів, які надходитимуть від доброчинців, що оформили іншу підписку, або ж пожертви від ІТ-компаній, розподілятимуться індивідуально, в міру потреб кожної освітньої програми. Організатори самостійно обиратимуть, куди інвестувати кошти: на закупівлю необхідної техніки, створення нових лабораторій, купівлю ліцензійного програмного забезпечення і т.д. Нагадаємо, що на сьогодні на навчальних програмах Кластеру навчається понад 4000 студентів. Завдяки колаборації ІТ-компаній, університетів та інвесторів, вже відкрили 3 сучасні лабораторії. Кошти, інвестовані в EduFund, зможуть значно пришвидшити процес вдосконалення тех-освіти у Львові.

Сума, яку пожертвували доброчинці, буде постійно оновлюватися на сайті, а звіти використаних коштів можна буде отримати, сконтактувавши з менеджером проекту Христиною Горбась, або ж слідкуючи за новинами на сайті Львівського ІТ Кластеру.

“Я пишаюся тим, що наша спільнота намагається безперервно вдосконалюватися і, створюючи та розвиваючи такі ініціативи, як EduFund, ми демонструємо свою небайдужість до майбутнього ІТ-спеціалістів у Львові. Освітній фонд  це необхідність, яку нам вдалось втілити в реальність. Я вірю, що нашу асоціацію підтримує безліч небайдужих людей, які мають змогу донейтити в проект та покращувати майбутнє ІТ-індустрії разом”, – прокоментував Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.
Для того, щоб дізнатися деталі, як підтримати новий проект, сконтактуйте з керівником освітнього напрямку Христиною Горбась: khrystyna.horbas@itcluster.lviv.ua

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.